Dyskrerna paczka i darmowa przesyłka  

Perłowy żel do kąpieli dla par Shunga Love Bath Ocean Temptations 650 g

Price: 83,00 zł
Brutto

Perłowy żel do kąpieli dla par Shunga Love Bath Ocean Temptations 650 g – kiedy wanna zamienia się w małe spa

Shunga Love Bath Ocean Temptations zmienia zwykłą kąpiel w relaksujący rytuał. Po wsypaniu pierwszej saszetki ciepła woda stopniowo zamienia się w miękki, perłowy żel, który otula ciało jedwabistą konsystencją.

Świeży, morski zapach wypełnia łazienkę i pomaga stworzyć spokojną atmosferę sprzyjającą odpoczynkowi oraz bliskości. Formuła z aloesem, pantenolem i alantoiną pozostawia skórę gładką i przyjemną w dotyku.

Zestaw zawiera dwie saszetki przeznaczone na jedną kąpiel: pierwsza zmienia wodę w perłowy żel, druga przywraca jej płynną konsystencję, dzięki czemu wannę można łatwo opróżnić.

Product availability: Produkt dostępny na zamówienie
Dostawa w ciągu 5-7 dni

Notice: Array to string conversion in /home/lula/public_html/var/cache/dev/smarty/compile/hummingbirdlayouts_layout_full_width_tpl/4b/8d/52/4b8d529d3673ab7cee5f65259832607d94cc07a7_2.file.product-add-to-cart.tpl.php on line 140
Udostępnij

Morze w wannie – Perłowy żel do kąpieli dla par Shunga Love Bath Ocean Temptations 650 g

Shunga Love Bath Ocean Temptations to kosmetyk do kąpieli inspirowany rytuałami japońskich „love baths”, w których relaks, dotyk i zmysły odgrywały równie ważną rolę jak sama kąpiel. Ten wyjątkowy produkt zamienia zwykłą wodę w miękki, perłowy żel, tworząc doświadczenie zupełnie inne niż klasyczna kąpiel.

Po kilku minutach od wsypania pierwszej saszetki woda zaczyna gęstnieć i przyjmuje jedwabistą, perłową konsystencję. Ciało zanurza się w niej powoli, a kąpiel staje się spokojnym momentem relaksu – idealnym zarówno dla jednej osoby, jak i dla dwojga.

Kąpiel, która zmienia konsystencję wody

Najbardziej charakterystyczną cechą Love Bath jest jego transformująca formuła. Dzięki specjalnym składnikom woda w wannie zmienia się w delikatny żel o perłowej strukturze. Ta miękka konsystencja otula ciało i sprawia, że ruch w wodzie staje się bardziej powolny i zmysłowy.

To doświadczenie przypominające relaks w luksusowym spa – ciepło wody, miękka struktura kąpieli i subtelny zapach pomagają wyciszyć ciało po długim dniu.

Świeży zapach oceanu

Wariant Ocean Temptations inspirowany jest świeżością morskiej bryzy. Delikatny zapach rozchodzi się po całej łazience, budując atmosferę spokoju i relaksu. To aromat lekki i odświeżający, który dobrze komponuje się z ciepłą kąpielą.

Pielęgnacja i komfort skóry

Formuła została wzbogacona o składniki znane z właściwości pielęgnujących, takie jak ekstrakt z aloesu, pantenol i alantoina. Dzięki nim kąpiel pozostawia skórę miękką, gładką i przyjemną w dotyku.

Perłowa konsystencja żelu dodatkowo potęguje uczucie komfortu i delikatnie otula ciało podczas relaksu w wannie.

Dlaczego w zestawie są dwie saszetki

Opakowanie zawiera dwie saszetki przeznaczone na jedną kąpiel. Pierwsza odpowiada za stworzenie perłowego żelu, druga zawiera sole mineralne, które po zakończeniu kąpieli przywracają wodzie płynną konsystencję.

Dzięki temu wannę można łatwo opróżnić i spłukać po zakończeniu rytuału.

Instrukcja użycia

1. Napełnij wannę ciepłą wodą do około połowy.
2. Wsyp zawartość saszetki oznaczonej numerem 1 i delikatnie zamieszaj wodę.
3. Po 5–10 minutach woda zamieni się w perłowy żel.
4. Wejdź do wanny i ciesz się relaksującą kąpielą.
5. Kilka minut przed zakończeniem kąpieli wsyp zawartość saszetki oznaczonej numerem 2.
6. Delikatnie zamieszaj – żel ponownie zamieni się w wodę, dzięki czemu wannę można łatwo opróżnić.

Uwaga: produkt nie jest przeznaczony do wanien z hydromasażem, jacuzzi ani wanien z systemami mechanicznymi.

  • Marka
  • Indeks
    57591610
  • EAN13
    697309068000
  • MPN
    33073000

  • Skład
    Sodium Polyacrylate, Fragrance (Parfum), Calcium Silicate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin, Panthenol, CI 42090. Saszetka 2: Sodium Chloride, Magnesium Sulfate.
  • Otrzymasz
    2 saszetki (jedna kąpiel)
  • Waga
    650 g
  • Dodatkowe:
    Zapach: Ocean Temptations Cechy: wegański, bez parabenów, bez glutenu, nie barwi skóry ani wanny

Być może spodoba Ci się także:

  • -20%
Rozgrzewający jadalny olejek karmelowy Shunga Aphrodisiac Oil Caramel Kisses 100 ml
79,20 zł
99,00 zł
Rated out of 5 stars based on review(s)

Notice: Array to string conversion in /home/lula/public_html/var/cache/dev/smarty/compile/hummingbirdlayouts_layout_full_width_tpl/76/91/66/769166bdeb2ecaa7ec6df6e75dcd7ea626876814_2.file.product.tpl.php on line 213

  • -426,00 zł
Wibrator króliczek Shunga Miyo
259,00 zł
685,00 zł
Rated out of 5 stars based on review(s)

Krem do masażu Shunga Kissable Massage Intoxicating Chocolate 200 ml
83,00 zł
Rated out of 5 stars based on review(s)